КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 13 .07. 2021 р. № 813;
Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 01 квітня 2022 р. № 289 ;
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 13 квітня 2011 р. № 329, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р. за N 566/19304) (чинні для 7–9 класів);
Орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 21.08. 2013 р. № 1222 із змінами, додаток 2 (чинні для 7-9 класів);

10 квітня відбудеться пробне ЗНО

В суботу 10 квітня в Україні відбудеться сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236, зі змінами від 02.03.2021 №230 та протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі в пробному ЗНО-2021. Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник / учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися. Запрошення-перепустка розміщена в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Цього року, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест. Водночас учасники матимуть можливість завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного із навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 16 квітня.

Важливо! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році відбудеться з 21 травня по 15 червня. Кожен учасник має право скласти тести не більше, ніж з 5 предметів.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!