Чергування вчителів І семестр 2021-2022 н.р.

Чергування ІІ семестр 2020-2021 н.р.

Чергування вчителів на І семестр 2020-2021 н.р.

ІІ СЕМЕСТР 2019-2020 н.р.

Пам'ятка черговому класу

1. МЕТА ЧЕРГУВАННЯ — залучити учнів до активної участі у створенні умов, необхідних для нормального ходу шкільного життя, дотримування всіма школярами установленого режиму чистоти, порядку і відпочинку.
2. ОСНОВА ЧЕРГУВАННЯ — Чергування по гімназії - КОЛЕКТИВНА ТВОРЧА СПРАВА.
3. ПОРЯДОК ЧЕРГУВАННЯ— в чергуванні приймають участь учні 7-11 класів та працівники гімназії. Чергування здійснюється за графіком, який складає заступник директора по виховній роботі, узгодивши з класними керівниками, профспілковим комітетом та учнівським парламентом. Графік чергування затверджується директором гімназії. Графік чергування доводиться до відома чергових на початку кожного семестру.
4. УЧНІ ЧЕРГОВОГО КЛАСУ ЗОБОВ'ЯЗАНІ:
- Перед початком чергування опрацювати Положення про чергування, розділити обов'язки.
- В дні чергування на пости приходити за 3О хвилин до початку занять.
- На всіх перервах підтримувати чистоту і порядок закріплених об'єктів чергування, особливо біля умивальника та ящиків для сміття, території гімназії.
- На всіх перервах забезпечувати дисциплінарну поведінку учнів в коридорах, порядок харчування в їдальні.
- Перед початком занять перевірити готовність класних кімнат до уроків. В разі необхідності зробити певні розпорядження черговим по класах.
- На протязі тижня за необхідністю надавати допомогу в господарських справах гімназії, в підготовці актового залу до проведення загальношкільних заходів, робити оголошення по гімназії.
- Весь період чергування мати ознаку чергового класу (бедж, галстук, форма).
- Протягом чергування доглядати за кімнатними рослинами на коридорах гімназії.
- Наприкінці чергування: після уроків перевірити свої пости.
- Після закінчення вечорів відпочинку, проведення яких випадає на час чергування, допомогти навести порядок у залі.
- Передати чергування черговому класу:після уроків здати об'єкти чергування черговому вчителю, адміністратору..
5. УЧНІ ЧЕРГОВОГО КЛАСУ МАЮТЬ ПРАВО
-у ввічливій і доброзичливій формі пред'явити необхідні вимоги будь-якому класу та учневі, добиваючись виконання своїх вказівок.
6. УЧНІ ЧЕРГОВОГО КЛАСУ НЕ МАЮТЬ ПРАВА:
- залишати чергування без поважних причин, не виконавши своїх обов’язків.
7. Головний черговий, черговий вчитель, черговий адміністратор - відповідають за організацію чергування класу.
8. Головний черговий:
- розподіляє учнів класу по об'єктах чергування;
- слідкує за своєчасним виходом на пости і за виконанням ними обов'язків;
- за необхідністю робить зміни в графіку чергування учнів свого класу, перевіряє їх готовність (санітарний стан) до занять.
9. ВКАЗІВКИ І ВИМОГИ ЧЕРГОВОГО КЛАСУ ОБОВ'ЯЗКОВІ ДЛЯ ВСІХ УЧНІВ.

Пам'ятка чергового класного керівника

1. Час роботи чергового класного керівника: з 07.30 до 15:00.
2. Забезпечує учнів класу пов'язками (бейджиками). Перевіряє наявність беджів, галстуків, зовнішній вигляд у учнів свого класу.
3. Складає список розміщення чергових учнів по гімназії.
4. Організовує учнів для підтримки порядку протягом навчального дня.
5. На кожній перерві контролює діяльність чергових учнів.
6.Черговий класний керівник контролює дотримання правил БЖД під час чергування. Самостійно вживає потрібні заходи безпеки. У випадку скрутних обставин звертатися до чергового адміністратора.
7. Наприкінці дня здає чергування черговому адміністратору.

Обов'язки чергового вчителя

1. Розпочинає чергування о 7.50 год. І чергує до 15.00.
2. Виконує розпорядження чергового класного керівника та чергового адміністратора
3. Відповідає за налагодження дисципліни і порядку серед учнів до початку і після занять у коридорах гімназії.
4. Відповідає за дисципліну і порядок під час перерв на своєму посту.
5. В кінці чергування подає звіт (усно) про чергування черговому адміністратору.

Посадові обов'язки чергового адміністратора

1. Прийти в гімназію за пів години до початку першого уроку (о 7год. 30 хв.), перевірити санітарний стан, перевірити присутність чергових вчителів та присутність на постах учнів чергового класу.
2. Розпочати чергування з прийому дітей у вестибюлі, перевірки змінного взуття.
3. О 7 год.35 хв. відкрити учительську та перевірити наявність класних журналів та їх видачу.
4. Після першого уроку перевірити відмітку про кількість відсутніх учнів в журналі оперативного обліку відвідування учнями занять (у соц..педагога).
5. Під час перерв контролювати стан чергування учнів та чергових вчителів.
6. Разом із заступником директора відповідальним за складання розкладу й організацій заміни уроків контролювати вчасність початку уроків, спізнення на уроки вчителів та учнів, організацію і проведення заміни уроків.
7. Контролювати за своєчасною передачею журналів вчителями під час перерв.
8. Проводити контроль за організацією і проведенням додаткових занять, факультативів, гуртків та інших позакласних заходів.
9. В кінці чергування перевірити санітарний стан гімназії, наявність журналів, закрити учительську.
10. В кінці дня перевірити відмітку про кількість відсутніх учнів в журналі обліку відвідування учнями занять ( у заступника директора з ВР).
11. Результати чергування записати в журнал чергового адміністратора.