FIRST LEGO League Challenge

FIRST LEGO League Challenge, готуємо свої моделі до внутрішнього та зовнішнього фестивалів за допомогою наборів LEGO Education. Це реальна можливість запровадити предмет «Робототехніка і проєктна діяльність». Тема Сезону 2022-2023 SUPERPOWERED присвячена тому, як енергія видобувається, розподіляється, зберігається та використовується. Завдання команд – придумати, як вдосконалити один з цих етапів у своїх спільнотах. Повірте - це круто!

Соціальний проєкт з озеленення шкіл Flowers4school

Ми беремо участь у Всеукраїнському проєкті Flowers4School. У кожного учасника проєкту виникла власна ідея висадки квітів. Ми також після отримання цибулин висадили їх за власним проєктом у формі Хортицької обсерваторії - святилища ( Цікаві святилища бронзового століття, які представлені на Хортиці. Традиційні святилища розташовуються на курганах, на острові досить багато об'єктів, виконаних з каменю на рівні давньої поверхні, - кажуть археологи, відзначаючи, що камені ці розташовані не випадково, а як би маркіруючи певні точки, з яких зручно було вести спостереження за сонячними або місячними циклами.) А наша обсерваторія зроблена з квітів Flowers4School.

Громадський бюджет Запоріжжя 2020

Нарешті! Ми отримали можливість реалізувати свій проєкт спортивного майданчику "СПОРТЛЕНД". Дякуємо всім за підтримку та голосування. Ми набрали 610 голосів. Тепер чекаємо на реалізацію нашого проєкту.