Батьківська рада

Накази

Про визнання (легалізування) Батьківської ради та батьківських комітетів класів Запорізької гімназії №8
Про організацію антикорупційних профілактичних заходів
Про затвердження плану роботи Ради гімназії
Про режим роботи гімназії у 2018-2019 н.р.
Про заходи щодо виконання Закону України "Про звернення громадян
Про посилення пропускного режиму та заходів безпеки у гімназії під час освітнього процесу
Про дотримання закладами освіти Запоріжжя нормативних вимог щодо надходження позабюджетних коштів
Про дотримання Запорізькою гімназією №8 нормативних вимог щодо надходження позабюджетних коштів
Про створення Ради профілактики по попередженню злочинності, правопорушень, запобіганню дитячій бездоглядності та призначення громадських вихователів
Про заборону тютюнопаління в гімназії і на її території та пропаганду здорового способу життя
Про створення тимчасових комісій у 2018-2019 н.р.
Про затвердження алгоритму дій з питання попередження пропусків занять здобувачами освіти
Про заходи безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій
Про попереджувальні заходи в освітньому закладі
Про заходи безпеки на спортивному майданчику
Щодо оформлення внутрішніх паспортів школярам, яким виповнилося 14 років

Чи потрібна довідка від лікаря, якщо дитина пропустила кілька днів школи?

Батьки зобов'язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».

Електронний щоденник Vikly

Сайт для ознакомления vikly.com.ua Презентация
Преимущества Vikly для родителей:
1-Безопасность Вашего ребенка ( учитель отмечает посещаемость на каждом уроке , и в случае отсутствия ребенка , родители поучать сигнал через 40 секунд . По статистике 35% детей прогуливают уроки в течении дня)
2-Конфиденциальность- только Вы видите данные об успеваемости Вашего ребенка. Зачастую пользуясь группами VIBER, туда попадает информация о ребенке и ее потом все читают.
3-100%-правдивые данные об успеваемости в реальном времени ( до сих пор дети вырывают страницы из дневников или исправляют оценки в них)
4- Статистика за прошлые периоды (не надо ехать в школу и высчитывать вручную данные об оценках, все ведется в VIKLY)
5-Психологическое и Эмоциональное здоровье ребенка ( при получении неудовлетворительных оценок родители обычно «на эмоциях» начинают воспитательный процесс. Получив информацию заранее , родители» остывают» и уже в осознанном состоянии принимаю решения об улучшении информации) Рекомендация психологов Института Глубинной Психологии и Психоанализа.
6-Доступность к данным в любой точке Украины и мира.
7-Образовательный контент (будет доступен в 2019г) -будут приходить родителям образовательная информация от ведущих специалистов в области образования, психологии, воспитания, здоровья и тд.)

Оздоровлення дітей пільгових категорій

Положення про направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку ДПУ «УДЦ «Молода гвардія» та ДП «МДЦ «Артек»

ДП «МДЦ «Артек»

ДПУ «УДЦ «Молода гвардія»