Гімназія № 8

Оздоровлення 2020 рокуШановні батьки! З метою покращення якості надання послуг з організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році, на виконання наказу Департаменту Соціального захисту населення Запорізької Обласної Державної Адміністрації від 08.01.2020 №1 доносимо до Вашого відома про зміну ведення форми письмової заяви (клопотання) від батьків (або осіб, що їх замінюють) із проханням щодо оздоровлення дитини, яка потребує особливої соціальної уваги і підтримки, за бюджетні кошти. Форма є обов’язковою для направлення дитини на оздоровлення та відпочинок за бюджетні кошти в тому числі до ДПУ «МДЦ Артек», ДПУ «ДЦ Молода гвардія»). Тому просимо звертатися за оформленням відповідних заяв з 15.01.2020 до соціального педагога Чалова Кирила Андрійовича Пн. - 14.00-16.00, Вт- 08.00-16.00, Ср -12.00-16.00, Пт- 8.00-16.00 кабінет (з виховної роботи) ІІ поверх напроти каб.17.


Батьківська радаНакази

Про затвердження плану заходів запобігання та протидії корупції у Запорізькій гімназії №8
Про затвердження плану роботи Ради гімназії
План роботи Ради гімназії
Про режим роботи гімназії у 2019-2020 н.р.
Про заходи щодо виконання Закону України "Про звернення громадян
Про посилення пропускного режиму та заходів безпеки у гімназії під час освітнього процесу
Про дотримання Запорізькою гімназією №8 нормативних вимог щодо надходження позабюджетних коштів
Про створення Ради профілактики по попередженню злочинності, правопорушень, запобіганню дитячій бездоглядності та призначення громадських вихователів
Про заборону тютюнопаління в гімназії і на її території та пропаганду здорового способу життя
Про створення тимчасових комісій у 2019-2020 н.р.
Про затвердження алгоритму дій з питання попередження пропусків занять здобувачами освіти
Про заходи безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій
Про попереджувальні заходи в освітньому закладі
Про заходи безпеки на спортивному майданчику
Щодо оформлення внутрішніх паспортів школярам, яким виповнилося 14 років
Про оформлення паспортів громадянина України учнями закладів загальної середньої освіти Про використання мобільних телефонів під час освітнього процесу


Електронний щоденник ViklyСайт для ознакомления vikly.com.ua Презентация
Преимущества Vikly для родителей:
1-Безопасность Вашего ребенка ( учитель отмечает посещаемость на каждом уроке , и в случае отсутствия ребенка , родители поучать сигнал через 40 секунд . По статистике 35% детей прогуливают уроки в течении дня)
2-Конфиденциальность- только Вы видите данные об успеваемости Вашего ребенка. Зачастую пользуясь группами VIBER, туда попадает информация о ребенке и ее потом все читают.
3-100%-правдивые данные об успеваемости в реальном времени ( до сих пор дети вырывают страницы из дневников или исправляют оценки в них)
4- Статистика за прошлые периоды (не надо ехать в школу и высчитывать вручную данные об оценках, все ведется в VIKLY)
5-Психологическое и Эмоциональное здоровье ребенка ( при получении неудовлетворительных оценок родители обычно «на эмоциях» начинают воспитательный процесс. Получив информацию заранее , родители» остывают» и уже в осознанном состоянии принимаю решения об улучшении информации) Рекомендация психологов Института Глубинной Психологии и Психоанализа.
6-Доступность к данным в любой точке Украины и мира.
7-Образовательный контент (будет доступен в 2019г) -будут приходить родителям образовательная информация от ведущих специалистов в области образования, психологии, воспитания, здоровья и тд.)


Чи потрібна довідка від лікаря, якщо дитина пропустила кілька днів школи?Батьки зобов'язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».


Оздоровлення дітей пільгових категорійПоложення про направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку ДПУ «УДЦ «Молода гвардія» та ДП «МДЦ «Артек»

ДП «МДЦ «Артек»

ДПУ «УДЦ «Молода гвардія»


Вакцинація
Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (0612) 769-80-26
Розробник: © Cherniuk