Безпека дітей на літніх канікулах

Шановні батьки!

• Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду старших у період літнього відпочинку.
    Перебуваючи на літніх канікулах, поясніть дітям, що вони мають дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і пам’ятати:
    - про правила дорожнього руху;
    - про правила пожежної безпеки; - про безпечне поводження з петардами;
    - про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами;
    - про безпечне поводження біля відкритих водойм і наводі;
    - про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин;
    - про шкідливість тривалого перебування на сонці;
    - про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри, глинища);
    - про небезпеку укусів диких та свійських тварин;
    - про правила поведінки в громадських місцях;
    - про обережність на залізниці;
    - про необхідність слухатися батьків, учителів, вихователів і виконувати їхні розпорядження;
    - про дотримування правил безпечної поведінки під час грози;
    - про необхідність дотримуватися техніки безпеки під час проведення екскурсій, походів, культпоходів.
  • Категорично забороняється:
    - розпалювати вогнища біля будівель в населених пунктах, у лісах і лісосмугах (особливо хвойних), поблизу полів хлібних злаків;
    - вживати в їжу невідомі гриби та ягоди;
    - брати в руки отрутохімікати;
    - гратися гострими і небезпечними предметами;
    - проводити дитячі ігри і розваги поблизу повітряних ліній електропередач;
    - користуватися вогнепальною зброєю (самопалами), вибуховими пристроями;
    - знаходитись біля водойм і наводі без нагляду дорослих.
    - забороняється самостійно без нагляду їздити на велосипедах, дітям віком до 14 років.
  • Дотримання дітьми елементарних вимог безпеки життєдіяльності під час канікул принесе тільки радість і задоволення від літнього відпочинку.
    Шановні батьки!
  • Пам'ятайте, що літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.
    БАЖАЄМО ВАМ ГАРНОГО ЛІТА!

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Оздоровлення 2020 року

Шановні батьки! З метою покращення якості надання послуг з організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році, на виконання наказу Департаменту Соціального захисту населення Запорізької Обласної Державної Адміністрації від 08.01.2020 №1 доносимо до Вашого відома про зміну ведення форми письмової заяви (клопотання) від батьків (або осіб, що їх замінюють) із проханням щодо оздоровлення дитини, яка потребує особливої соціальної уваги і підтримки, за бюджетні кошти. Форма є обов’язковою для направлення дитини на оздоровлення та відпочинок за бюджетні кошти в тому числі до ДПУ «МДЦ Артек», ДПУ «ДЦ Молода гвардія»). Тому просимо звертатися за оформленням відповідних заяв з 15.01.2020 до соціального педагога Чалова Кирила Андрійовича Пн. - 14.00-16.00, Вт- 08.00-16.00, Ср -12.00-16.00, Пт- 8.00-16.00 кабінет (з виховної роботи) ІІ поверх напроти каб.17.

Батьківська рада

Накази

Про затвердження плану заходів запобігання та протидії корупції у Запорізькій гімназії №8
    Про затвердження плану роботи Ради гімназії
    План роботи Ради гімназії
    Про режим роботи гімназії у 2019-2020 н.р.
    Про заходи щодо виконання Закону України "Про звернення громадян
    Про посилення пропускного режиму та заходів безпеки у гімназії під час освітнього процесу
    Про дотримання Запорізькою гімназією №8 нормативних вимог щодо надходження позабюджетних коштів
    Про створення Ради профілактики по попередженню злочинності, правопорушень, запобіганню дитячій бездоглядності та призначення громадських вихователів
    Про заборону тютюнопаління в гімназії і на її території та пропаганду здорового способу життя
    Про створення тимчасових комісій у 2019-2020 н.р.
    Про затвердження алгоритму дій з питання попередження пропусків занять здобувачами освіти
    Про заходи безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій
    Про попереджувальні заходи в освітньому закладі
    Про заходи безпеки на спортивному майданчику
    Щодо оформлення внутрішніх паспортів школярам, яким виповнилося 14 років
    Про оформлення паспортів громадянина України учнями закладів загальної середньої освіти
    Про використання мобільних телефонів під час освітнього процесу
    Про рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID 19
    Про порядок опрацювання, розгляду письмових звернень, запитів щодо надання публічної інформації , особистого прийому громадян та допуску до адміністративних будівель та приміщень Запорізької гімназії №8
    Проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини

Чи потрібна довідка від лікаря, якщо дитина пропустила кілька днів школи?

Батьки зобов'язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».

Оздоровлення дітей пільгових категорій

Положення про направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку ДПУ «УДЦ «Молода гвардія» та ДП «МДЦ «Артек»

ДП «МДЦ «Артек»

ДПУ «УДЦ «Молода гвардія»