Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Урок мужності

.Ти пам'ятаєш, мій товариш, останній бій і ту пору,
Коли, серед димів пожарищ, ми проклинали цю війну.
Ми всі надіялись на краще... Життя без куль і свисту мін,
Без крові, гибелі... Юначе! Воно прийшло, як ти й хотів!... (Автор: М.Чабан)
Сьогодні 13 лютого напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Перед 30-ю річницею виведення військ з Афганістану до нас завітали учасники бойових дій. Дякуємо Гурській Ніні Миколаївні, Сергію, Юрію та Геннадію за зворушливі розповіді про ті події, щирі пісні. Дякуємо за пам'ять про юнаків та дівчат котрі зовсім молодими стали героями.

2019-02-13

Вітаємо!

ГЕРАСІНА ЮРІЯ (11-Б) - з ІІ місцем в обласній олімпіаді з географії
Вчитель - Чалова С.В.
САВЕНКО АНАСТАСІЮ (11-Б) - з ІІІ місцем в обласній олімпіаді з української мови та літератури
Вчителі - Кісіль С.О., Горохова Г.А.
ДЯКУЄМО!!!

Розміщено: Галина Чернюк

2019-02-11

Профорієнтація в дії

Тиждень профорієнтації пройшов продуктивно протягом 04.02- 08.02.19 до старшокласників завітали наукові співробітники ЗНУ, ЗНТУ, Економіко - правничого коледжу та Комп'ютерної академії ШАГ. Здобувачі освіти дізналися про перспективи навчання на економічних факультетах, туристичній діяльності та соціально-психологічних спеціальностях. Учням 5-8 класів розповіли про можливості комп'ютерних технологій, а вчителям запропонували вступати до магістратури на "Педагогіку вищої школи". Дякуємо колегам за плідну співпрацю.

2019-02-09

День безпечного Інтернету

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

• Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2019;
  • Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2019» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;
  • Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
  • Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2019 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету;
  • Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2019 року та беріть участь у #saferinternetchallenge
  • Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету на www.saferinternetday.org, включаючи інформацію про заходи в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

Детальніше - Міжнародний День Безпечного Інтернету

Проект "Безпека в мережі Інтернет"

Розміщено: Галина Чернюк

2019-02-04

Уроки безпеки з УПП

Сьогодні 4 лютого до учнів 5-Б та 6-А класу завітали працівники Управління патрульної поліції з надзвичайно важливою темою " Булінг - його види та прояви. Протидія булінгу". Діти із задоволенням задавали питання, відповідали, грали та дізнавалися важливу інформацію про те як захистити себе та друзів в різноманітних ситуаціях. Дякуємо УПП за плідну співпрацю та допомогу у вихованні дітей.

2019-02-04