Гімназія № 8
Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Учнів без щеплень можуть не допустити до навчанняШколи можуть заборонити відвідувати уроки учням, які не пройшли профілактичних щеплень. Про це написали на fb-сторінці керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляни Супруп.

“Уже за місяць діти підуть до школи. Зараз у батьків майбутніх учнів точно чимало клопіт – від вибору рюкзака до щоденника. Але серед цих справварто не забути також відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем“, – нагадують в міністерстві.

Нагадаємо, заборона відвідувати школу учням без щеплення не порушує їхніх конституційних прав на освіту.

Дивіться також, які медичні довідки потрібні учням до 1 вересня.

Розміщено: Галина Чернюк

2019-08-08


Конкурс директорівДепартамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Запорізької гімназії № 8 Запорізької міської ради Запорізької області (місце знаходження: вул. Європейська, 14А, м. Запоріжжя, 69104).

Вимоги до кандидата

Протокол №1 засідання конкурсної комісії

Протокол №2 засідання конкурсної комісії

Розміщено: Чалова С.В.

2019-08-07


Щорічний звіт директора 2018-2019 н.р.ШКОЛА МАЄ БУТИ В АВАНГАРДІ СУСПІЛЬНИХ ЗМІН!

Під таким гаслом пройшов сьогодні 11.06.2019 року щорічний звіт директора нашого освітнього закладу. В.о. директора Ірина Валентинівна Бірюкова звітувала про досягнення та надбання дружньої шкільної родини за 2018-2019 навчальний рік, про свою управлінську діяльність, рівні досягнень здобувачів освіти, методичну роботу, створення комфортного освітнього середовища, виховну систему, Державну та спонсорську підтримку, співпрацю з громадськими організаціями та участь у грантових програмах. Змістовну доповідь прийшли послухати та одночасно підтримати працівники гімназії, батьківська та місцева громада, лідери учнівського самоврядування та гості. Переглянути звіт можна за цим посиланням Презентацію доповіді дивіться тут ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Ірина Валентинівна зазначила, що кожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Тому лідери учнівського самоврядування президент Дар'я Вініченко та віце-президент Гліб Пучков звітували про діяльність учнівського самоврядування гімназії разом з директором. Презентація виступу тут ЗВІТ САМОВРЯДУВАННЯ

Всі присутні на засіданні прийняли рішення - визнати управлінську діяльність в.о. директора І,В. Брюкової такою як "задовільна з відзнакою".

Розміщено: Чалова С.В.

2019-06-11


Інформація для батьків про зарахування дітей до 1-х класів на 2019-2020 н.р.Відповідно до наказу по Запорізькій гімназії №8 Запорізької міської ради Запорізької області №219-р від 03.06.2019 "Про зарахування дітей до 1-го класу Запорізькій гімназії №8 Запорізької міської ради Запорізької області на 2019-2020 н.р." було зараховано 125 дітей, які мають першочергове право на зарахування (ті, що проживають на території облслуговування закладу освіти; ті, чиї брати (сестри) навчаються у закладі освіти; діти працівників). Всього було надано 137 заяв, з них 125 з повним пакетом документів, 7 заяв подано на вільні місця та 5 батьків подали неповний пакет документів. Вільних місць немає. Список зарахованих можна переглянути на інформаційному стенді на першому поверсі гімназії.

Розміщено: Адміністрація

2019-06-03


Увага!11.06.2019 об 11.00 в актовій залі Запорізької гімназії №8 відбудеться публічне звітування директора навчального закладу Бірюкової Ірини Валентинівни. Запрошуються вчителі та голови батьківських комітетів класів, члени Ради гімназії, представники учнівського самоврядування та громадськість.

Розміщено: Адміністрація

2019-05-29


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (0612) 769-80-26
Розробник: © Cherniuk