Гімназія № 8
Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Вітаємо10 листопада в ЗНУ проходив 2-й міжрегіональний конкурс патріотичної пісні та поезії "Слався,рідна Україно". Вітаємо Таню Дорошенко та вчителя музики Зайковську Л.І. з ІІІм призовим місцем у такому важливому конкурсі! Дякуємо за творчість!

Розміщено: Чалова С.В.

2018-11-12


День української мови та писемностіНаша добра традиція - День української мови та писемності в гімназії. Сьогодні були проведені різноманітні заходи: виховні години, флешмоб "П'яті - першим", квест "Код мови". Кульмінацією цього свята стало написання Всеукраїнського диктанту єдності. Разом писали і працівники гімназії, і учні, і їх батьки.

Розміщено: Галина Чернюк

2018-11-09


Зустрічі з КДМДякуємо клініці дружньої до молоді за проведені виховні та профілактичні бесіди у 9-х класах. Здоров'я і безпека - це важливі питання для кожної людини, особливо для молоді.

Розміщено: Чалова С.В.

2018-11-08


Успішна адаптація7 листопада пройшов педконсиліум по адаптації 5-х класів. Класні керівники, вчителі-предметники, медична сестра та психолог разом з адміністрацією обговорили свої результати спостережень за перебігом адаптації в 5-х класах. Вирішено продовжити контроль за перебігом адаптації до березня місяця включно.

Розміщено: Чалова С.В.

2018-11-07


Кінотріумф.ZP та Ліга сміхуЧудовий день з улюбленими учнями! Ми відвідали ЗІЕІТ, побували на відкритті Кінотріумф.ZP -2019, зустрілися з акторами команди Ліги сміху "Заїнька". Попереду чекає багато цікавих та творчих проектів у напрямку кіномистецтва та гумору....Дякую тим хто був зі мною...

Розміщено: Чалова С.В.

2018-11-03


Контакти:
м. Зароріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (0612) 769-80-26
Розробник: © Cherniuk