Гімназія № 8
Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Формування мережі закладів загальної середньої освіти Комунарського районуЗ метою визначення закладів загальної середньої освіти Комунарського району, в яких буде змінено тип закладу на «ліцей», опрацьовані нормативно-правові документи щодо термінів реалізації даних змін, був проведений комплексний аналіз інформації про заклади загальної середньої освіти району, проводились співбесіди з керівниками закладів освіти, створена база даних щодо бажання випускників 9 класів продовжувати навчання в 10 класах на відповідному профілі навчання, визначені профілі навчання відповідно до вибору випускників 9 класів закладів освіти району.

Для визначення спроможності закладів освіти забезпечувати профільне навчання в старшій школі відповідно до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» до уваги брались такі питання, як наявність якісного кадрового потенціалу, наявність матеріально-технічної бази для забезпечення профілів в закладі освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів освіти, результати олімпіад, конкурсів, проєктів та інших змагань, залученість здобувачів освіти і педагогічних працівників до наукової роботи, наступність базової та фахової освіти, зацікавленість педагогічних працівників у самовдосконаленні та професійному рості, наявність договорів з закладами вищої освіти та професійно-технічної освіти та інші показники.

За результатами проведеної роботи в Комунарському районі, закладами загальної середньої освіти, в яких буде змінено тип закладу на «ліцей», визначено чотири школи: Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізьких академічний ліцей №23 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька гімназія №107 Запорізької міської ради Запорізької області.

Відповідно до ст.35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» «… Початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії. Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи. Як виняток, за рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти…». Дані вимоги набирають чинність з 1 вересня 2024 року відповідно до п’ятого абзацу п.1 розділу Х Закону України «Про повну загальну середню освіту». Відповідно до п.13 частини 3 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про освіту», який набрав чинність 05.09.2017 року, «переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із цим Законом здійснюється протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом». У зв’язку з чим, в указаних закладах освіти з 01.09.2021 не будуть відкриватись 1 класи.
Таким чином, відповідно до перспективного плану трансформації закладів загальної середньої освіти району, до 01.09.2024 року будуть функціонувати 1 початкова школа, 12 гімназій та 4 академічні ліцеї. В яких створюються умови для набору дітей до 1 та 10 класів відповідно до типу закладу освіти.

У 2021 -2022 н.р.Запорізька гімназія №8 Запорізької міської ради Запорізької області набирає перші класи. Ознайомитися з інформацією про набір та вчителів майбутніх першокласників можна за

ПОСИЛАННЯМ

Розміщено: Адміністрація

2021-05-01


ДО УВАГИ БАТЬКІВ!Відповідно до протоколу позачергового засiдання регiональної комiciї з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй м. Запорiжжя (в режимi онлайн-засiдання) вiд 12.04.2021р №11 та у зв'язку із заходами щодо попередження поширення коронавірусу COVID-19 з 14.04.2021 р. освітній процес для здобувачів освіти 1-4, 5-11 класів буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання до особливого розпорядження.

Дякуємо всім за розуміння та солідарність у такій складній ситуації.

Бажаємо здоров’я Вам і Вашій Родині! Бережіть себе та своїх близьких !

Протокол №11 від 12.04.2021

Про заборону відвідування учнями 1-4 класів закладів загальної середньої освіти

Розміщено: Адміністрація

2021-04-13


10 квітня відбудеться пробне ЗНОВ суботу 10 квітня в Україні відбудеться сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236, зі змінами від 02.03.2021 №230 та протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі в пробному ЗНО-2021. Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник / учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися. Запрошення-перепустка розміщена в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Цього року, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники пробного тестування зможуть скласти лише один тест. Водночас учасники матимуть можливість завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного із навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 16 квітня.

Важливо! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році відбудеться з 21 травня по 15 червня. Кожен учасник має право скласти тести не більше, ніж з 5 предметів.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Розміщено: Адміністрація

2021-04-09


БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВВідповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради №061/р від 01.04.2021р. прийом документів до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік здійснюється з 30 квітня по 31 травня виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу.

Запис здійснюється з понеділка по п’ятницю - з 08.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 за тел. 769-80-15.

Секретарю гімназії вам необхідно надати інформацію про зручний для Вас час і дату подання пакету документів на зарахування дитини. Документи подаються особисто одним із батьків дитини або особою, що їх замінює (присутність дитини не потрібна).

У зв`язку із напруженою епідемічною ситуацією щодо поширення захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 просимо вас неухильно дотримуватися карантинних заходів (дотримання маскового режиму, витримування соціальної дистанції та виконання заходів дезінфекції) задля збереження свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

Дякуємо за розуміння!

З радістю чекаємо наших любих першокласників!

Розміщено: Адміністрація

2021-04-08


До уваги батьків та здобувачів освіти 1-11 класів Запорізької гімназії №8!Через погіршення ситуації з коронавірусним захворюванням COVID-19,за інформацією департаменту освіти і науки Запорізької міської ради з 05.04.2021 (та до прийняття окремого рішення): - школярі 1-4 класів навчаються в очній формі з дотриманням протиепідемічних вимог; - для здобувачів освіти 5-11-х класів освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Темпи поширення коронавірусу залежать від кожного з нас. Носіть захисні маски, причому робіть це правильно, закриваючи рот та ніс. Ретельно мийте руки, особливо після відвідувань місць масового скупчення людей. Якщо погано себе почуваєте, залишайтеся вдома. Бажаємо всім здоров’я та відповідального ставлення до життя – як свого, так і оточуючих!

Розміщено: Адміністрація

2021-04-02


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (061) 769-80-15
Розробник: © Cherniuk