Гімназія № 8
Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Дякуємо за підтримкуНайважливішим в ситуації епідемії є система захисту всіх учасників освітнього процесу від можливості захворіти. Дякуємо за підтримку міській владі та надання дезінфікуючих засобів для нашого освітнього закладу. Так завдяки міському бюджету ми отримали 10(5л) засобів для дезінфекції рук, 544(1л) - Вітасепт, 10(5кг) - Саніліт СТ, 5(1л) - антисептиків та 11(1кг) - дезінфекторів для обробки поверхонь.

Розміщено: Адміністрація

2021-01-05


Всеукраїнська школа онлайн.Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів.Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин.Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України. Всеукраїнська школа онлайн

Розміщено: Адміністрація

2020-12-30


Проєкт єМаляткоУвага! Для батьків. ПОСЛУГА єМАЛЯТКО. ПОСТЕРИ та ІНФОГРАФІКА

Розміщено: Адміністрація

2020-12-29


З Днем Святого Миколая!Одним з найочікуваніших для дітей вже традиційним є свято Святого Миколая, адже він здійснює всі їхні мрії та бажання. Магічної ночі з нетерпінням чекають і дорослі, і діти, адже кожному з нас Чудотворець та його помічники приготували подарунки. Напередодні цього свята завітав Святий Миколай і до Запорізької гімназії №8. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії та солодкі подарунки отримали всі здобувачі освіти нашої гімназії. Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!

Розміщено: Адміністрація

2020-12-18


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (061) 769-80-15
Розробник: © Cherniuk