Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Спортивний майданчик "СПОРТЛЕНД"

ДРУЗІ! Дякуємо тим хто нас підтримує. ПРОСИМО ІНШИХ. ПІДТРИМАЙТЕ НАШ ПРОЕКТ №99. Це спортивний майданчик із сучасними вуличними тренажерами для занять фізичними вправами людям з особливими потребами, молодим сім'ям з дітьми, підліткам у вільний час після уроків, а також проведення уроків з фізичної культури. Майданчик буде доступний всім жителям місцевої громади. Буде розміщений перед Запорізькою гімназією №8. Зареєструватися можна через картку банку, IDcard, або особисто с паспортом підійти в Районну адміністрацію Комунарського району в пункт для голосування по Громадському бюджету. Інструкція з голосування Часу обмаль, голосування триває до 30.09.2019. Перейдіть за цим посиланням, авторизуйтеся та підтримайте будівництво майданчику.Проект спортивного майданчику "СПОРТЛЕНД" № 99 Або ви можете проголосувати в Комунарській районній адміністрації в каб.304 особисто з паспортом.

Розміщено: Адміністрація

2019-09-13

2019-09-05

2019-09-04

Вітаємо з початком 2019-2020 навчального року

Цікаво та корисно ми провели перший навчальний день. Свято на подвір'ї "Шкільна родина - 45 років разом" з яскравим флешмобом, кмітливими першокласниками та запальними піснями. Перший урок під гаслом "Україна -це ми" де кожен класний керівник обрав власну тему про щастя, про дружбу, про успіх , про відомих українців тощо. Яскраві посмішки, зустріч з роботом, навчальна екскурсія до позашкільного освітнього закладу КРЦ молоді та школярів, майстер-класи від наших майстринь. І особливо важлива акція доброти "Ліки замість квітів". Наша шкільна родина надзвичайно вдячна за підтримку нашої учениці Тані Сюсель. Завдяки небайдужим учням, батькам, колегам під час першого дня було зібрано 11659 грн., а також ми надзвичайно вдячні колегам Запорізького академічного ліцею №23 які передали нашій Тані допомогу у розмірі 9160 грн. Дякуємо всім за такий насичений день. Бажаємо всім щастя, здоров'я, радості та натхнення. Нехай новий навчальний рік несе добро у ваші оселі.

2019-09-03

Привітання директора

Шановна шкільна родино!

Від щирого серця вітаю всіх із святом 1 вересня, 45-річним ювілеєм рідної гімназії та початком нового навчального року!

45 років у часовому просторі є лише непомітною миттю, а в освітянському — це багато років невтомної праці вчителів, це відчуття причетності до формування нової ґенерації українства в умовах відновленої незалежності нашої Батьківщини, впровадження Нової української школи.

Наш 45-річний досвід партнерства з учнями, батьками, вчителями надає крила й сили, відкриває необмежені можливості для творчості, співпраці та розвитку. Педагоги нашої гімназії – палкі ентузіасти своєї праці. Багато наших випускників після закінчення вишів повертаються до рідної Alma mater молодими вчителями.

Роки навчання — найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо справжніх друзів, відкриваємо в собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених учителів, гордість за рідну школу.

Я бажаю всім здобувачам освіти 1-11 класів пишатися часом, проведеним у стінах рідної гімназії, пізнавати складний світ науки, долучатися до джерел культури й духовності, засвоювати уроки добра та людяності.

Загальношкільна акція «Благодійність замість квітів» дає можливість разом з нашими дітьми бути чуйними до інших. Наша любов, щирість, віра допоможе подолати хворобу нашій Тетянці! Разом – ми велика сила людяності та добра!

Шановні та любі діти! Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Нехай новий навчальний рік буде повний несподіваних та приємних відкриттів, нехай вперед вас веде натхнення та жага до пізнання! Нових друзів, нових яскравих моментів у скарбничці спогадів та завжди гарного настрою!

З повагою та любов'ю до кожного, Ірина Валентинівна.

Розміщено: Адміністрація

2019-09-01