Гімназія № 8

Всеукраїнський фестиваль філософії16 листопада у ЗНУ відбувся п’ятий Всеукраїнський фестиваль філософії, який проводиться щорічно та популяризує напрям та філософський світогляд серед школярів і студентів країни. Темою цьогорічного фестивалю обрали назву «Філософія щастя». Нашу гімназію гідно представила команда "Сучасні мрійники". Привітаємо активістів!

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-20


Безпека дітей - запорука щасливого майбутнього15 та 16 листопада пройшли в гімназії батьківські збори, відбувся лекторій на тему "Сімейні цінності та попередження жорстокого поводження з дітьми". На лекторії для батьків 3-4 класів виступили шкільний психолог та соціальний педагог, повідавши батькам багато корисного щодо виховання дітей. Вчителі розповіли дітям про безпеку на дорогах, отримані знання проявились на папері.

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-17


Закон України «Про освіту»28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII (далі – Закон), що регулює суспільні відносини в процесі реалізації конституційного права людини на освіту, права та обов’язки фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти, а також вносить суттєві зміни до цілої низки законів, у тому числі до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про вищу освіту».

За наведеними нижче посиланнями можна ознайомитися як із самим Законом, розміщеним на сайті Верховної Ради України, так і з ключовими новелами Закону, відображеними в презентації Міністра освіти і науки України, що розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2145-19 (закон) http://mon.gov.ua/activity/education/reforma-osviti/klyuchovi-noveli-zakonu-ukrayini-pro-osvitu.html (презентація)

Враховуючи те, що Закон є базовим для усіх інших спеціальних законів у сфері освіти і водночас передбачає суттєве реформування системи освіти, містить багато відсильних норм і прикінцевих та перехідних положень, а деякі норми потребують негайного практичного застосування, Міністерство освіти і науки України надає такі роз’яснення і рекомендації стосовно механізму реалізації окремих положень Закону.


Розміщено: Галина Чернюк

2017-11-17


Корисні виховні годиниСьогодні виховні години були присвячені -толерантності. У кожному класі учні говорили по добро, взаємоповагу, терпіння та взаємопорозуміння. Так сьогодні ми стали трохи кращими бо дізналися, що толерантність це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також — особливості поведінки та способу життя інших. Зрозуміли що терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах.

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-17


Профорієнтація триваєЛистопад 2017 року надзвичайно насичений подіями і цікавими зустрічами. Випускники 11-х класів познайомилися з особливостями вступу та навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Дізналися про можливості стати бджолярами, фахівцями з рибництва тощо.

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-16


Слова вдячностіВисловлюємо щиру подяку депутату Чумаченку І.М. за турботливе ставлення до потреб нашого закладу, а саме виділення коштів на бетонування прилеглих до гімназії доріжок та придбання фарби, та батькам учнів 11-Б класу Казанцевій Н.М. за оновлення меблів учительської і Туманову Д.Ю. за безкоштовне надання інтернет-послуг.

Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і фінансового процвітання!

Розміщено: Галина Чернюк

2017-11-16


Корисні виховні годиниТрадиційно по п'ятницям відбулися виховні години. Цієї п'ятниці 10 листопада 2017 року. Учні 7-8 класів провели єдину виховну годину на тему "Кримінальна відповідальність" та зустрілися з Куватовим А.С. (фахівець з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації,кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Запорізькій області).

Учні 9-х класів зустрілися з Гриндюк М.В. (соціальний педагог Запорізького обласного наркологічного диспансеру) та обговорили проблеми поширення наркоманії, алкоголізму і токсикоманії та їх впливу на юнацький організм.

Не менш цікавими були зустрічі наших випускників з представниками ЗНТУ та Хортицької академії з питань профорієнтації, підготовки до ЗНО та особливостей вступу до ВНЗ у 2018 році. Щиро вдячні всім гостям за таку плідну співпрацю.

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-10


День української писемності та мовиДень української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

Розміщено: Галина Чернюк

2017-11-09


Фільм "Позивний Зеніт"Сьогодні 3 листопада 2017 року учні 10-Б класу разом з класним керівником Писарєвою І.І. переглянули у КЗ "Кіноконцертному залі ім. О.Довженка" фільм «Позивний Зеніт».
Цей фільм - обличчя передової, обличчя новітньої історії України. Унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни.
Такий захід піднімає дух патріотизму нашої молоді.

Розміщено: Чалова С.В.

2017-11-03


До уваги учнів та батьків!02.11.2017 та 03.11.2017 на базі Запорізької гімназії №8 учні 11-х класів мають змогу пройти пробне ЗНО з української мови та літератури. Заняття є безкоштовним! Чекаємо вас, шановні випускники, об 11 годині в кабінеті №19. Натхнення вам, творчого настрою та посмішок!

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-26


Посвячення в козачатаДо Дня козацтва в гімназії відбулося свято посвячення в козачата учнів 1-х класів. Наші козачата співали пісні, проголошували свої гасла, читали вірші, змагалися у вправності, познайомилися зі справжніми козаками ДЮСШ "СПАС".

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-25


День відкритих дверей у ЗНУРозміщено: Галина Чернюк

2017-10-24


Запоріжжя обирає спортЗапрошуємо дітей, підлітків та батьків до участі у фестивалі спорту «Запоріжжя обирає спорт». Відкриття фестивалю відбудеться 28 жовтня о 12.00 у актовому залі Гідротехнічного коледжу за адресою вул. Мінська 10.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-23


Дари осені… Осінь на узліссі
Фарби розбавляла,
Пензликом легенько
Листя фарбувала.

Вже руда ліщина,
Пожовтіли клени.
В пурпурі осіннім
Тільки дуб зелений.

Утішає ясен:
- Не сумуй за літом!
Геть усі діброви
В золото одіто.
П. Осадчук

Завітала Осінь і до нас. Позолотила берізки та каштани біля гімназії, відвідала на першому поверсі виставку учнівських робіт "Дари осені".

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-21


З Днем захисника України!День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. Ми, жителі Запоріжжя, у цей день відзначаємо ще одне свято – День міста.

Вітаємо з цим потрійним святом та бажаємо щастя, миру і процвітання.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-13


Урок мужностіНапередодні Дня захисника України для учнів Запорізької гімназії №8 військовослужбовцями військової частини 3033 Національної гвардії України проведено «Урок мужності». Гвардійці розповіли дітям про особливості військової служби, показали їм зброю, військову техніку та спорядження військового. Діти мали змогу приміряти на себе каски, бронежилети, спробували розбирати та збирати автомати і пістолети, мали можливість посидіти у бронемашинах. Учні підготували святковий концерт для захисників, передали подарунки, обереги та вітальні листи.

Щиро дякуємо за таку плідну співпрацю військовій частині 3033 та нашим захисникам.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-09


Я обираю здорові звички!У гімназії 02.10 - 13.10 було проведено уроки на тему " Я обираю здорові звички" з метою виховання у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я . Учні з'ясували, що таке здоровий спосіб життя і які корисні звички допомагають зміцнити здоров’я . Під час уроку було проведено тренувальні вправи, ігри. Учні обговорювали життєві ситуації та дивилися дитячі телепрограми.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-07


Рух - це життя!Так проходять наші перерви: на четвертому поверсі учні грають у теніс.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-03


Першокласні новиниВересень вже позаду, а з ним позаду й перші радощі і невдачі, щасливий сміх і щирі сльози, перші і найважчі у житті перемоги наших наймолодших учнів – ПЕРШОКЛАСНИКІВ. За один місяць вони вже зрозуміли, яке цікаве та насичене життя в гімназії, тому щоранку з посмішкою поспішають на навчання!

Розміщено: Галина Чернюк

2017-10-02


Вітаємо з Днем учителя!Бажаємо здоров'я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї,

І радість на серці, і хліб на столі.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-29


Пільговий проїзд учнівШановні батьки! Відповідно до рішення Запорізької міської ради № 430 від 11.08.2017 учні мають право на 50% знижку вартості проїзду в громадському транспорті та маршрутному таксі на період навчального року, з понеділка по п’ятницю.

Для отримання знижки дитині треба мати спеціальну довідку з фото, завірену печаткою навчального закладу та підписом директора. За зразком довідки звертайтесь до класного керівника.

Прийом заповнених довідок на підпис директором здійснюється щоденно з 8.00 до 17.00.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-16


Від щирого серця дякуємо всім небайдужим за активну участь в акції «Ліки замість квітів»!Завдяки всім учасникам ми зібрали 8740 грн.

Половину грошей ми передали батькам нашої учениці, котра знаходиться на лікуванні в онкологічному відділенні. Другу частину витратили на подарунки немовлятам з відділення патології новонароджених та недоношених дітей Обласної клінічної дитячої лікарні, де учнів шкільного самоврядування привітно зустріла Щербина Наталія Сергіївна, завідувачка відділення.

Зичимо щастя, миру та здоровۥя всім!

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-15


Проект "Напиши листа світові"Група криворіжців розпочала всесвітню акцію «Напиши листа світові». Ініціатори закликають усіх, кому потрібен мир в Україні, кому важлива цілісність і незалежність нашої держави, долучитись до збору підписів під листом-зверненням до Організації Об’єднаних Націй. Також активісти надіслали листи до МЗС України, до комітетів Верховної Ради України, до Світового Конгресу українців, до керівників всіх областей України.
Запрошуємо до участі усіх небайдужих. Залишити свій підпис на підтримку акції можна в кабінеті заступника директора Чалової Світлани Вікторівни.
Прочитати листа

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-04


Оголошення06.09.17 - о 18.00 запрошуються голови батьківських комітетів на Раду батьків в актову залу.
07.09.17 - о 18.00 лекторій "Відповідальне батьківство" -1 класи в актовій залі, 2-4 класи в своїх кабінетах.
08.09.17 - о 18.00 збори для батьків 5-11 класів по кабінетах.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-03


Свято Першого дзвоника1 вересня у Запорізькій гімназії № 8 відбулося свято Першого дзвоника. Традиційно на ньому зібралися учні, батьки, вчителі та поважні гості. Це свято особливо хвилююче для тих, хто вперше переступає поріг гімназії. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з вуст першокласників. Для них – це новий етап, це початок шляху у країну знань. На завершення урочистої лінійки пролунав дзвінок та покликав учнів до оновлених та відремонтованих класів на перший урок «Україна на карті Європи». Цього року гімназія прийняла 844 учні.

Розміщено: Галина Чернюк

2017-09-01