Гімназія № 8
Єдність у меті, свобода у творчості, всьому - любов!

Наша єдність у традиціяхЧудовий подарунок отримали сьогодні 14 січня ми від наших друзів Нацгвардії України ВЧ 3033. На конкурс щедрівок і колядок до гімназії завітали бійці Національної гвардії та привітали першачків і працівників зі Старим Новим роком. Старий Новий рік – ще один прекрасний привід написати або сказати теплі слова і побажання своїм рідним, близьким, друзям та колегам. Нехай народні традиції нашого народу і Старий Новий рік виконає всі ті бажання, що не під силу були Новому року! Будьте всі щасливі та даруйте тепло людям! В Старий Новий рік потрібно проводити старі думки, старий настрій і відкрити своє серце для чогось нового! Нехай 2019 рік буде легким для всіх і наповниться яскравими моментами!

Розміщено: Чалова С.В.

2019-01-14


Методичний калейдоскоп10.01.2019 року відбулося засідання педагогічної ради «Методичний калейдоскоп». Нові нетрадиційні форми проведення педрад у гімназії з використанням активних методів навчання допомагають домогтися того, щоб кожен педагог став зацікавленим і активним учасником проведеного заходу, дозволяють зробити процес живим і цікавим, дають можливість продемонструвати педагогам свої знання в різних областях. Звичайно, не можна повністю заперечувати традиційні форми, випробувані роками, і їх застосування буде завжди мати місце, але в подальшому саме такі, нетрадиційні форми роботи повинні стати зразком неформального підходу до справи, захоплюючої і змістовної розмови, вносити яскравість, оригінальність та різноманітність в повсякденне життя навчальних закладів.

Розміщено: Галина Чернюк

2019-01-10


Привітання директораШановні учні, батьки, колектив нашої рідної гімназії!

Ми всі вже з нетерпінням чекаємо на найвеселіше свято року — Новий рік 2019. Дітлахи очікують дива та новорічних подарунків. Дорослі ж дарують це відчуття казки малюкам та просто насолоджуються святковими та вихідними днями.

Щиро вітаю вас з прийдешніми святами Нового року та Різдва.  Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаю, щоб для кожного з нас цей рік став кращим із кращих, приніс добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. Добра і щастя всім вам!

З повагою та любов'ю, Ірина Валентинівна.

Розміщено: Адміністрація

2018-12-28


Вітаємо!Розміщено: Адміністрація

2018-12-24


Новорічні розвагиДо Нового року залишилося декілька днів. Наша шкільна родина вже підготувалася до святкування Нового року зі своїми рідними вдома. Але спочатку 19 грудня ми провели традиційно Свято Миколая з казками та подарунками. Привітали наших любих друзів з Обласного центру реабілітації дітей та подарували їм святкові подарунки і концерт. У рідній гімназії для 1-6 класів в актовій залі провели казкові вистави та розваги, а 7-11 класи привітали один одного у своїх святкових класних кімнатах разом з класними керівниками. Нехай Новий рік принесе всім щастя, добробут, порозуміння та тепло родинного затишку! З прийдешніми святами! З наступаючим Новим 2019 роком!

Розміщено: Чалова С.В.

2018-12-23


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (0612) 769-80-26
Розробник: © Cherniuk