Заходи Дніпропетровського регіонального центр оцінювання якості освіти

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії плануємо провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання:

• 20.12.2018 о 12.00 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «ЗНО 2019 – необхідний елемент майбутнього. Підготовка до ЗНО». Доступ до участі в заході за таким посиланням.
  • 10.01.2018 о 14.30 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу». Доступ до участі в заході за таким посиланням/
  • Запрошуємо взяти участь у заходах випускників закладів середньої освіти та класних керівників випускних класів. Матеріали зустрічі плануємо зберігати у записі на каналі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для можливості їх використання у зручний час.