УВАГА! До відома батьків!

1. З 1 січня змінюється порядок надання харчування учням закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя.

2. Харчування учнів буде здійснюватися відповідно до Положення про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя (рішення міськвиконкому від 17.12.2018) http://zp.gov.ua/uk/documents/item/33775

3. Відповідно рішення міськвиконкому від 26.11.2018 №526 «Про затвердження переліку категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2019 році»:

3.1. затверджено перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах загальної середньої освіти денної форми навчання у м. Запоріжжі у 2019 р.:

• з числа дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах;
  • з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • з числа дітей із малозабезпечених сімей;
  • з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, згідно з Указом Президента України від 17.03.1998 № 197/98;
  • з числа дітей із сімей учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил) та дітей із сімей загиблих учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил), які мають відповідні документи;
  • які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • які потрапили у складні життєві умови;
  • які відвідують групи продовженого дня та за рішенням педагогічної ради звільнені від оплати за харчування (у відсотках чисельності групи за списком): 10% - у повному обсязі; 15% - на половину вартості.

3.2. Встановлено з 01.01.2019 р. показники вартості харчування (додаток 5):

для учнів 1-4 класів, які користуються пільгами – 27.25 грн.
для учнів 5-11 класів, які користуються пільгами – 30.70 грн.

Усі інші учні харчуватимуться за власні кошти. Харчування дітей, які не підлягають безоплатному харчуванню у закладах загальної середньої освіти, може здійснюватися за безготівковим розрахунком (попереднього придбання абонементів або талонів один раз на місяць), а також за готівку.

Харчування учнів

Інформація про постачальника продуктів

харчування у шкільній їдальні у 2019 – 2020 н. р.

Товариство з обмеженою відповідальність "ДНІПРОТОРГ-М" в особі директора Воскресенського В.М. і фізична особа-підприємець Ярошенко Т.А.

ТВО Комунарського району

Відповідальний за харчування  -  Іванова В. В.

тел. (61) 222-30-68

Склад бракеражної комісії  :

Бірюкова І. В.        –  директор гімназії

Бузулуцька Н. Д.  -   заступник директора