Екскурсія рідним містом

Похмурий день листопада виявився дуже емоційно теплим, насиченим та пізнавальним для 2- А класу, адже він здійснив захоплюючу подорож та відвідав 2 цікавих музеї рідного Запоріжжя.

Найбільший приватний музей техніки "Фаетон" познайомив дітлахів з різноманітними автомобілями вітчизняного та зарубіжного виробництва середини минулого століття. Але родзинкою екскурсії для учнів став нещодавно відкритий музей "Експериментаріум", де діти здійснили безліч інтерактивних експериментів, які демонструють закони науки чи природні явища. Також другокласники випробували свої сили в лазерному коридорі та оптичних ілюзіях.

Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у дитячих серцях, подарувала яскраві враження та позитивні емоції.

Подорож 6-А та 7-А до Львова

Ах, Одеса...