Подорож до м. Харків

Дякуємо можливості приймати участь у екологічному проекті "Екошкола#зелений" від Громадської організації "ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ". Завдяки проекту наші інтелектуали 11-А класу, команда "ECO- LIFE" посіла ІІІ місце в екологічній грі Що? Де? Коли? та була нагороджена разом з іншими переможцями поїздкою до м. Харків. Знання допомагають пізнавати світ!

Подорож до Асканії-Нової

В рамках проекту Екошкола #зелений наша команда "ECO -LIFE №8" разом з командою НВК №23, ЗЗСО "Елінт", №31 та №34 протягом 10-11 травня 2019 року відвідали заповідник Асканія -Нова, Кам'яні могили, Страусину ферму та Домашній зоопарк. Подорож і можливість доторкнутися до природи, погодувати коней Пржевальського, лам, коней, сайгаків,зебр, ведмедів, павичів та лебедів залишить теплі спогади на довгий час в наших серцях. Дякуємо організаторам ГО Метінвест Запоріжжя.

Екскурсія до музею техніки

Екскурсія рідним містом

Похмурий день листопада виявився дуже емоційно теплим, насиченим та пізнавальним для 2- А класу, адже він здійснив захоплюючу подорож та відвідав 2 цікавих музеї рідного Запоріжжя.

Найбільший приватний музей техніки "Фаетон" познайомив дітлахів з різноманітними автомобілями вітчизняного та зарубіжного виробництва середини минулого століття. Але родзинкою екскурсії для учнів став нещодавно відкритий музей "Експериментаріум", де діти здійснили безліч інтерактивних експериментів, які демонструють закони науки чи природні явища. Також другокласники випробували свої сили в лазерному коридорі та оптичних ілюзіях.

Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у дитячих серцях, подарувала яскраві враження та позитивні емоції.

Подорож 6-А та 7-А до Львова

Ах, Одеса...