Дія. Освіта

Національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок. Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху. Дія. Освіта

Інформаційний путівник "Формувальне оцінювання"

Посилання на путівник

Педагогічна рада

Відповідно до річного плану роботи гімназії 19.01.2023 р. Було проведено засідання педагогічної ради на тему «Впровадження реформи НУШ: досвід формування партнерських взаємин із застосуванням особистісно орієнтованих підходів». В ході засідання педагогічної ради розкрито питання щодо організації STEM – освітнього середовища у гімназії, заходів спрямованих на реалізацію елементів STEM-освіти під час уроків та позакласних заходів (виступи Ірини БІРЮКОВОЇ та Світлани ЧАЛОВОЇ). Також, у виступах вчителів розкрито питання щодо формування пізнавальної активності учнів як основи формування партнерських відносин між вчителем та учнями молодших класів (Тетяна СВІДЕРСЬКА), питання впровадження елементів STEM-освіти на уроках ЯДС в початковій школі (Марина СИРОТЕНКО), питання впровадження принципів Педагогіки партнерства на уроках математики у 5-х класах НУШ (Інна БЕРЕГОВА). Разом з цим, на засіданні педагогічної ради розглянуто питання щодо результатів рівня навчальних досягнень здобувачів освіти 5-х класів за І семестр 2022-2023 н. (Наталія БУЗУЛУЦЬКА), питання результативності навчання здобувачів освіти 6-9-х класів за І семестр 2022-2023 н.р. (Діана КОТЛЯР). Під час засідання педагогічної ради розглянуто питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників гімназії за 2022 рік та питання планування ПК на 2023 рік (Світлана ЄФРЕМЕНКОВА).

Матеріали засідання педради

Платформи для дистанційного навчання

З метою організації та проведення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Запорізької області із застосуванням технологій дистанційного навчання рекомендуємо для використання педагогічними працівниками наступні регіональні електронні ресурси, до яких зараз відкрито вільний доступ: ● Дистанційна платформа “Online школа Запоріжжя” навчальні матеріали для всіх предметів 6-9 класів в розділі Повна загальна середня освіта - Державний стандарт БСО, 2011 - Навчальні програми для 5-9 класів. ● Запорізький портал ЗапоВікі перелік освітніх матеріалів за предметами в розділі Інтернет-ресурси. Освіта сьогодні існує без кордонів на варті майбутнього дітей!

Поради