Педагогічна рада

Відповідно до річного плану роботи гімназії 17.11.2022 р. Було проведено засідання педагогічної ради на тему «Використання освітніх технологій, спрямованих на формування ключових компетентностей та наскрізних умінь». Метою проведення педради було актуалізація знань вчителів із теми педагогічної ради, представлення досвіду вчителів, які атестуються. На початку засідання було організовано групову роботу у сесійних кімнатах Zoom-конференції, в ході якої вчителі виконували завдання в інтерактивних зошитах, створених на платформі Liveworksheets

Методичні матеріали

Платформи для дистанційного навчання

З метою організації та проведення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Запорізької області із застосуванням технологій дистанційного навчання рекомендуємо для використання педагогічними працівниками наступні регіональні електронні ресурси, до яких зараз відкрито вільний доступ: ● Дистанційна платформа “Online школа Запоріжжя” навчальні матеріали для всіх предметів 6-9 класів в розділі Повна загальна середня освіта - Державний стандарт БСО, 2011 - Навчальні програми для 5-9 класів. ● Запорізький портал ЗапоВікі перелік освітніх матеріалів за предметами в розділі Інтернет-ресурси. Освіта сьогодні існує без кордонів на варті майбутнього дітей!

Поради

Педагогіка партнерства