План загальноучнівської конференції

7 лютого Єдиний день інформування до 80 річчя В'ячеслава Чорновола

На виконання листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 31.01.2018 року № 392/03.2-13 «Про проведення дня інформування населення Запорізької області у лютому 2018 року».В'ячесла́в Макси́мович Чорнові́л (24 грудня 1937 с. Єрки Київської області — 25 березня 1999, Бориспіль Київської області) — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975). Ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 р. та Акта проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р. Започаткував в Україні національно-визвольний рух. Наприкінці червня 1988 стає ініціатором та ідейним натхненником створення Української Гельсінської спілки — першої в Україні опозиційної до радянської влади політичної партії. Весна 1990 року для Вячеслава Чорновола стала часом тріумфу. Абсолютна перемога на виборах до Верховної Ради. Опісля — обрання головою обласної ради. Це був дійсно період великих реформ. Відроджувалися національні святині, традиції й символи, запроваджувалися в окремій області адміністративна, земельна, житлова реформи. Чорновіл старався підтримувати стосунки з закордонними партнерами демократичного спрямування, партіями консервативного напрямку. Він товаришував із Маргарет Тетчер. Існував проект — навчання рухівців у школі молодого політика в Лондоні. Чорновіл бачив свою місію у вихованні молоді. 1991 року Вячеслав Чорновіл був кандидатом у Президенти України (2 місце, 7 420 727 голосів або 23,27 %). 25 березня 1999 року Вячеслав Чорновіл загинув за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем.

Знайомство з "Європейським клубом"

2 лютого 2018 року о 15:00 на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки лідери учнівського самоврядування разом з Бондаренко О.А. відвідали презентацію (стейтмент) «Європейського клубу». З учасників «Європейського клубу» буде сформовано регіональне відділення Європейського молодіжного парламенту м. Запоріжжя, що дасть можливість запорізькій молоді проявляти європейські інтереси та підтримувати ідею забезпечення прав людини, а також докласти зусилля у розбудову демократичного громадянського суспільства в Україні.

Переможці конкурсу "Спортивна емблема класу"

Протягом першого семестру 2017-2018 н.р. проходив конкурс спортивних емблем класів. Дякуємо всім активним учасникам 6-В, 8-А,8-Б,9-Б,9-А та вітаємо переможців Ім - 6-Б та 7-А, ІІм - 11-Б, ІІІм- 11-А.

Структура самоврядування класу

Загальноучнівська конференція

Динамічні перерви

Шкільне Міністерство спорту для початкової школи проводить цікаві та корисні перерви. Рух - це життя.

КОНКУРС СПОРТИВНИХ ЕМБЛЕМ ТРИВАЄ!

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!

На честь свята сьогодні ми провели флешмоб "Моя мова солов'їна". Різні класи приготували крилаті вислови про нашу мову та розмістили їх поряд. З кожною перервою протягом дня їхня кількість збільшувалася і ось що вийшло.

КОНКУРС СПОРТИВНИХ ЕМБЛЕМ.

УВАГА! КОНКУРС РОЗПОЧАТО! ВІТАЄМО ПЕРШОПРОХІДЦІВ - 9-ті КЛАСИ!

м. Зароріжжя