Гімназія № 8

День Гідності та СвободиДень Гі́дності та Свобо́ди або День Гі́дности та Свобо́ди — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом президента Віктора Януковича[1]. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкується День гідності та свободи.

ВікіпедіЯ


День толерантності16 листопада День толерантності. Ми розпочинаємо акцію "16 днів проти насилля". Але добро має панувати завжди! Протягом цих днім ми просто нагадаємо як можна творити добро і підримувати один-одного завжди. Кожен з нас має прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування! Толерантність - це мистецтво жити разом!


Історична справкаУкраїнська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Ключовим її рушієм був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності. Більше читайте тут УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ


День визволення України від фашистських загарбниківДень визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. В ході Німецько-радянської війни (1941—1945) саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. У ході вигнання нацистських окупантів з України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн осіб, протягом січня 1943 — жовтня 1944 було проведено низку наступальних операцій. (Інформація взята з електронної бібліотеки ВікіпедіЯ)


Європейський тиждень місцевої демократіїДрузі! В Європі і в Україні з 12.10.2020 по 18.10.2020 проводиться Європейський тиждень міської демократії. Дізнайся про цей тиждень у свого вчителя історії на уроці. Більше інформації ТУТ


Акція "Благодійність замість квітів"Традиційно вже кілька років лідери учнівського самоврядування виступають з ініціативою не купувати квіти на День знань, а передавати гроші онкохворим дітям. Діти і є наші квіти! Вони всі мають бути здоровими та щасливими!


День па'мяті жертв політичних репресійДень пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Цього року - це 17 травня 2020р. Інформація з Вікіпедії: Указом президента України Леоніда Кучми № 1181/2000 від 31 жовтня 2000 року День пам'яті жертв голодоморів, який відзначався кожної четвертої суботи листопада перейменовувався на «День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій». Указом Кучми № 797/2004 від 15 липня 2004 року встановлювалася назва «День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій». Указом Президента України Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 року дні пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій розведено у часі. День пам'яті жертв голодоморів залишився щочетвертої суботи листопада, натомість, третя неділя травня встановлена Днем пам'яті жертв політичних репресій.Традиційно, у День пам'яті жертв політичних репресій вищі особи держави покладають квіти до національного меморіального заповідника «Биківнянські могили». Покладання квітів до пам'ятних знаків відбувається також по всій країні, відбуваються жалобні віче і церемонії.


З Днем Перемоги наші героїДень прапора та незалежності України 2019З нагоди Дня прапора та Дня незалежності України. Сьогодні 23 серпнями працювали в дружній команді.Провели майстер-клас по створенню паперових квітів для учнів з 2 по 9 клас. Вийшов яскравий букет! А також виготовили квіти в патріотичних кольорах та склали наш прапор. Щиро вітаємо всіх зі святом! Разом краще, разом веселіше! Дитинство має бути яскравим!


Резолюція загальноучнівської конференції24 січня пройшла перша звітня конференція лідерів самоврядування класів з І семестр 2018-2019 н.р. Лідери учнівського самоврядування кожного класу внесли свої пропозиції, щодо організації освітнього процесу в гімназії на ІІ семестр 2018-2019 н.р. • Сприяти організації екскурсії до зоопарку у Дніпро. Звернути увагу на необхідність толерантності з боку працівників їдальні до дітей. • Запрошують старшокласників проводити спільні бесіди та уроки, конференції, робити цікаві доповіді, ділитися власним досвідом із учнями молодших класів. • Провести захід «Тиждень-Веселка», суть якого полягає у спеціальному дрескоді за кольорами веселки, тобто у понеділок всі приходять у червоному, вівторок – у помаранчевому и тд. • Новий захід «Грай в лото та танцюй». Проводиться жеребкування за танцювальними стилями. Дається місяць і кожен клас готує танок у стилі їхнього „лотерейного білету“. І по закінченню терміну підготовки, проводиться конкурс на краще відпрацювання техніки свого стилю та обирається переможець. • Проводити більше драйвових перерв із музикою та танцями, де всі класи збираються в приємній та веселій атмосфері, відпочиваючи від уроків. • Більше проводити уроків та різних змагань/конкурсів на Зеленій зоні (коли дозволяє погода). • Розмістити скриньку довіри біля кабінету психолога, а не на першому поверсі. • На наступний учбовий рік зробити розклад уроків у вигляді пар. • Розділити проведення Що? Де? Коли? на вікові категорії (молодша ліга та старша ліга). • Побажання від 5-х класів – дозволити раз на місяць сидіти хто з ким хоче. • На уроках праці частіше розділяти роботу (хлопці із станками, технічними засобами, дівчата шиють, прикрашають, проектують тощо). • Дозволити спробувати себе дублерами, або помічниками вчителів на день самоврядування (5-ті в 1 кл, 6-7-мі у 2-х та 4-х класів) •

Відновити давню традицію англійського чаювання із Speaking in English • Запрошувати вчителів-предметників на класну годину для спільних заходів. • Організовувати тематичні вечірки, де збиратимуться ВСІ класи (5-11). • Захід, коли кожний клас готує смачну страву, відповідно обраної їм країни та пригощає інших. • Посилити нагляд та охорону роздягальні. • Проводити виховні розмови щодо сортування сміття. • Концерт для ВСІЄЇ школи з приводу вихованості, толерантності та поведінки в цілому у вигляді комічних п’єсок та мізансцен. ЯКЩО ТИ АКТИВНИЙ ТА ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ЛІДЕРОМ. ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС!


План загальноучнівської конференції
7 лютого Єдиний день інформування до 80 річчя В'ячеслава ЧорноволаНа виконання листа Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 31.01.2018 року № 392/03.2-13 «Про проведення дня інформування населення Запорізької області у лютому 2018 року».В'ячесла́в Макси́мович Чорнові́л (24 грудня 1937 с. Єрки Київської області — 25 березня 1999, Бориспіль Київської області) — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років; Герой України (2000, посмертно). Лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна (1975). Ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 р. та Акта проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р. Започаткував в Україні національно-визвольний рух. Наприкінці червня 1988 стає ініціатором та ідейним натхненником створення Української Гельсінської спілки — першої в Україні опозиційної до радянської влади політичної партії. Весна 1990 року для Вячеслава Чорновола стала часом тріумфу. Абсолютна перемога на виборах до Верховної Ради. Опісля — обрання головою обласної ради. Це був дійсно період великих реформ. Відроджувалися національні святині, традиції й символи, запроваджувалися в окремій області адміністративна, земельна, житлова реформи. Чорновіл старався підтримувати стосунки з закордонними партнерами демократичного спрямування, партіями консервативного напрямку. Він товаришував із Маргарет Тетчер. Існував проект — навчання рухівців у школі молодого політика в Лондоні. Чорновіл бачив свою місію у вихованні молоді. 1991 року Вячеслав Чорновіл був кандидатом у Президенти України (2 місце, 7 420 727 голосів або 23,27 %). 25 березня 1999 року Вячеслав Чорновіл загинув за нез'ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем.


Знайомство з "Європейським клубом"2 лютого 2018 року о 15:00 на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки лідери учнівського самоврядування разом з Бондаренко О.А. відвідали презентацію (стейтмент) «Європейського клубу». З учасників «Європейського клубу» буде сформовано регіональне відділення Європейського молодіжного парламенту м. Запоріжжя, що дасть можливість запорізькій молоді проявляти європейські інтереси та підтримувати ідею забезпечення прав людини, а також докласти зусилля у розбудову демократичного громадянського суспільства в Україні.


Переможці конкурсу "Спортивна емблема класу"Протягом першого семестру 2017-2018 н.р. проходив конкурс спортивних емблем класів. Дякуємо всім активним учасникам 6-В, 8-А,8-Б,9-Б,9-А та вітаємо переможців Ім - 6-Б та 7-А, ІІм - 11-Б, ІІІм- 11-А.


Структура самоврядування класу
Загальноучнівська конференція
Динамічні перервиШкільне Міністерство спорту для початкової школи проводить цікаві та корисні перерви. Рух - це життя.


КОНКУРС СПОРТИВНИХ ЕМБЛЕМ ТРИВАЄ!
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!На честь свята сьогодні ми провели флешмоб "Моя мова солов'їна". Різні класи приготували крилаті вислови про нашу мову та розмістили їх поряд. З кожною перервою протягом дня їхня кількість збільшувалася і ось що вийшло.


КОНКУРС СПОРТИВНИХ ЕМБЛЕМ.УВАГА! КОНКУРС РОЗПОЧАТО! ВІТАЄМО ПЕРШОПРОХІДЦІВ - 9-ті КЛАСИ!


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (061) 769-80-15
Розробник: © Cherniuk