Гімназія № 8

Європейський день захисту дітей від сексуального насильства18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. Для запобігання насильства важливо відкрито говорити про проблему, проводити навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків і дітей. Команда #stop_sexтинг створила спеціалізовані уроки на ці теми, які будуть представлені під час вебінару. Усі уроки будуть у вільному доступі на сайті після презентації на вебінарі. Навчальні матеріали ТУТ


Поради класному керівнику по співпраці з дітьми під час війниПро зустрічі класних керівників з учнівською спільнотою під час війни читайте ТУТ


Матеріали для профілактичної роботи з протидії інтернет-шахрайствамДо основних завдань Департаменту кіберполіції Національної поліції України належать: реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності, завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців, впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів тощо. Одним з головних напрямків діяльності Департаменту кіберполіції Національної поліції України є діяльність (у т.ч. профілактична) з протидії інтернет-шахрайствам: телефонне шахрайство, шахрайство на сайтах оголошень, інтернет-аукціонах, шахрайство, пов'язане з виманюванням інформації у власників платіжних карт і подальшими маніпуляціями з цією інформацією тощо. Враховуючи широке поширення цього виду правопорушень (у т.ч. вчинення їх неповнолітніми особами), збитків від них, а також з профілактичною метою, шляхом налагодження співпраці з Департаментами освіти і науки області та міста, Департаментом кіберполіції НП України розроблено відповідні інформаційні матеріали у вигляді презентації. У зв’язку з цим, просимо провести відповідні навчання інформаційного спрямування з учнями підпорядкованих загальноосвітніх закладів щодо недопущення вчинення кіберзлочинів та доведення відомостей стосовно шахрайських дій, що вчиняються з використанням мережі інтернет. З повагою начальник відділу Валентин СОЛДАТЕНКО Посилання для завантаження презентації


Заповіді класного керівника1. Любити дітей - значить розуміти їх! Щоб розуміти їх, треба зрозуміти себе.
2. Я чекаю осені, щоб зустріти своїх «важких», войовничих, дивних, добрих і веселих учнів. Я не лише всім їм бажаю щастя, я все роблю для того, щоб вони були щасливі.
3. Головний принцип - Любити! Розуміти! Приймати! Співпереживати! Допомагати! Підтримувати!
4. Я хочу бути для своїх учнів значимою, цікавою, розумною, тактовною, доброю, чесною, принциповою, справедливою - тоді їм зі мною буде добре, і, перш ніж помилитися, вчинити неправильно, вони зупиняться, згадавши мене.
5. Я хочу пробудити в них любов до знань і праці, поклоніння творчості і несамовите бажання творити самим, веселе і радісне відчуття життя, готовність допомогти собі й іншим. Я хочу вказати їм вірний шлях і нехай вони ідуть дорогою випробувань і отримують справжнє задоволення від маленьких своїх перемог.
6. Головне - привчити дітей до самостійної роботи, до впевненості в собі, до уміння, бажання і здатності думати, аналізувати, приймати рішення.
7. Я заново проживаю з дітьми свою юність, мені з ними добре і весело. Я молодію душею і віддаю їм тепло свого серця.
8. Допомогти кожному знайти свій шлях, повести дітей дорогою успіху, навчити їх мистецтву успішного життя, роботи, творчості — моє завдання.
9. Головний вихователь - життя, основний вихователь - сім'я. Мені залишається зв'язати перше з другим і щось додати від себе.
10. Хай кожен мій учень із задоволенням ходить у свій клас, із задоволенням вчиться, любить свою сім'ю, прагне до всього нового і цікавого і поважає в собі і в інших людину.


Контакти:
м. Запоріжжя
вул. Європейська 14а
тел: (061) 769-80-15
Розробник: © Cherniuk