Дякуємо учнівському самоврядуванню, Єфремовій Т.М. та всьому колективу за чудовий святковий настрій.
До Дня працівників освіти наші журналісти вирішили задати декілька питань своїм вчителям...
На початку місячника шкільних бібліотек старшокласники та вчителі змогли помилуватися виробами молодших школярів. Виставка "Я творча дитина" відбулася з ініціативи зав.бібліотекою Таровик І.І., а вчителі, діти та батьки 1-А,1-Б,1-В,2-А,2-Б,3-Б,3-В,4-Б радо прийняли в ній участь.
Осінь 2018 року подарувала нам протягом холодного вересневого тижня один яскравий та сонячний день 28 вересня. В це теплий день майже 300 учнів за бажанням провели виховну годину та екскурсії на природі. Так пройшов День здоров'я на о. Хортиця і туристському пляжі. Всі команди були активні, згуртовані та цілеспрямовані. Дякуємо всім учасникам. Всім бажаємо здоров'я. Краса острова вражає!