Ось і завершився районний відеопроект. Дякуємо всім класним керівникам та учням, які створювали свої відео та надавали на розсуд журі. Завдяки сумісним зусиллям ми посіли ІІІ почесне місце в лаві переможців району. Бажаємо творчої наснаги нашим майбутнім режисерам та сценаристам. І останній відеоролик для всіх!
Квітневі новини. Напередодні Дня ОП учениці разом з вчителем фізичної культури Іриною Іванівною Писарєвою вибороли на змаганнях з "Долікарської допомоги" та туризму ІІ та ІІІ місце в районі, а ми провели тренування з початковою школою по ЦЗ. Розглянули дії при НС "радіаційна небезпека" та тренувалися евакуюватися до сховища.
Чи знаєте ви, що одна викинута "пальчикова" батарейка забруднює токсичними речовинами 400 л води або 20 кв.м ґрунту? З 23.04.2018 у нашій гімназії стартувала акція "Здай батарейку - врятуй їжака". Учні 7-Б розповіли гімназистам про необхідність здавати використані елементи живлення в спеціальні пункти прийому та місця розташування таких пунктів.
Відео створене учнями 10-А класу з класним керівником Бондаренко О.А.